Pytania

JAK MONTOWAĆ LISTWY ?
JAKIEJ DŁUGOŚCI SĄ LISTWY ?
Ile kosztuje wysyłka Listew ?
Jaki okres oczekiwania na listwy ?
czy można zamÓwiĆ listwy w innym kolorze ?

 

 

FAQ

Jak montowaĆ listwy? Czy na klej? Czy wkrĘtami ? Jak ŁĄczyĆ listwy ze sobĄ ? Na te i wiele innych pytaŃ odpowiedŹ znajdziecie paŃstwo poniżej.

Jak montować listwy ? na klej ? Czy wkrętami ? Jak łączyć listwy ze sobą ? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz poniżej.

JAK MONTOWAĆ LISTWY ?

Listwy montuje się za pomocą kleju polecam Den Brawen http://www.denbraven.pl/

Rowki powinno się wypełnić klejem jak również "wężykiem" posmarować całą listwę, całość przykleić do ściany. Stosuje się także klej tzw ciepły z pistoletu by listwa po dociśnięciu do
ściany mocno przyległa. Ewentualne nierówności ścian niweluje się pianką akrylową.Niektórzy monteży czasami przyłapują listwę wkrętami do ściany.Listwy przycina się pod kątem 90 stopni i tak łączy na zakrętach. Łączniki mamy wewnętrzne i zewnętrzne - dodatkowo płatne

 

JAKIEJ DŁUGOŚCI SĄ LISTWY ?

Jedna listwa ma długość 2,8 metra bierzącego.

ILE KOSZTUJE WYSYŁKA LISTEW ?

Wysyłka jest wyceniana każdorazowo gdyż jest uwarunkowana ilością wysyłanych listew, z uwagi na długość listwy 2,8 mb, przesyłki traktowane są przez firmy kurierskie jako tzw. dłużyca i są nieco droższe od standrdowych.

JAKI JEST OKRES OCZEKIWANIA NA LISTWY ?

Proces produkcyjny trwa 3-4 dni, stąd okres oczekiwania na listwy - to 5-10 dni roboczych od dokonania zamówienia.

CZY JEST MOŹLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA LISTEW W INNYM KOLORZE ?

Istnieje możliwość wykonania listwy w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL, ICA, NCS. Do ceny standardowej należy w takim wypadku doliczyć 30 % do mb.